bg  |  en  |  ro  | 
Subscrie  

Consiliu de Administrație

 

Membrii Consiliului de Administrație al Camerei de Comerţ şi Industrie Bulgaro-Română

Petko Dimitrov – p.dimitrov@brcci.eu
Nadezhda Vaneva – nvaneva@brcci.eu
Stefan Florescu – s.florescu@brcci.eu
Dan Robu – d.robu@brcci.eu
Svetlozar Dimitrov – s.dimitrov@brcci.eu

 

Consiliul de control:

Alexander Prokopiev – office@polytraffic.bg
Monica Kadogan – monica@vivre.ro

 

Preşedintele Consiliului de Administraţie

Petko Dimitrov
p.dimitrov@brcci.eu

 

Vicepreședintele Consiliului de Administraţie

Stefan Florescu
s.florescu@brcci.eu

 

CEO

Eleonora Ivanova
e.ivanova@brcci.eu