bg | ro | en |

Contacte

Echipa CCIBR vă stă la dispoziție:

Eleonora Ivanova (Director General):
e.ivanova@brcci.eu

Adrian Șipoș: a.sipos@brcci.eu
Ana Velkova: a.velkova@brcci.eu
Bilyana Marinova: b.marinova@brcci.eu
Desislava Penceva: d.pencheva@brcci.eu
Georghi Georghiev: g.georgiev@brcci.eu
Ghergana Ilieva: g.ilieva@brcci.eu
Liliya Peycheva: l.peycheva@brcci.eu
Magdalena Simeonova: m.simeonova@brcci.eu

 

Adresa: Ruse, Bulgaria, 12-14 Voyvodova str.
E-mail: info@brcci.eu
Telefon: +40 745 644 577

 

 

 

 

 

 

Îmi acord, în mod explicit, consimţământul ca CCIBR să prelucreze, utilizeze şi arhiveze datele cu caracter personal, indicate de mine mai sus, în vederea aducerii la îndeplinire a obligaţiilor ce decurg din cerere.
Campurile marcate (*) trebuie completate.