bg | ro | en |

Contacte

Echipa CCIBR vă stă la dispoziție:

Eleonora Ivanova (Director General):
e.ivanova@brcci.eu

Adrian Șipoș: a.sipos@brcci.eu
Ana Velkova: a.velkova@brcci.eu
Bilyana Marinova: b.marinova@brcci.eu
Desislava Penceva: d.pencheva@brcci.eu
Emilia Petkova: e.petkova@brcci.eu
Georghi Georghiev: g.georgiev@brcci.eu
Ghergana Ilieva: g.ilieva@brcci.eu
Liliya Peycheva: l.peycheva@brcci.eu
Magdalena Simeonova: m.simeonova@brcci.eu
Velislava Angelova: v.angelova@brcci.eu

 

Adresa: Ruse, Bulgaria, 12-14 Voyvodova str.
E-mail: info@brcci.eu
Telefon: +359 82 507 606

 

 

 

 

 

 

Îmi acord, în mod explicit, consimţământul ca CCIBR să prelucreze, utilizeze şi arhiveze datele cu caracter personal, indicate de mine mai sus, în vederea aducerii la îndeplinire a obligaţiilor ce decurg din cerere.
Campurile marcate (*) trebuie completate.